Açıklamalarıyla Kaos Yaratan Bilal Özcan, Şükran Polat’ın “Dilan Tahliye Olacak” İddiasını Ortaya Attı!

Sosyal medyanın Dilan Polat ve yakınlarıyla çalkalandığı bugünlerde, Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının canlı yanında konuşulanlar kısa sürede gündem oldu. Programın yorumcularından Bilal Özcan, Engin Polat’ın annesi Şükran Polat’ın ‘aile içinde yaptığı bir konuşmayı’ açıkladı.

Hadi Özcan’ın iddiasını bi’ görelim…

Dilan Polat ve Engin Polat, Instagram, Twitter, TikTok gibi birçok sosyal medya mecrasının gündemine oturan ve bir türlü de oradan kalkmak bilmeyen isimlerden oldu.

Şatafatlı hayatlarıyla dikkat çeken Dilan ve Engin Polat ikilisinin de aralarında bulunduğu 17 kişi, 1 Kasım’da düzenlenen eş zamanlı operasyonlarla gözaltına alınmıştı.

Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından mercek altına alındıktan sonra mal varlıklarına el konulan fenomen çiftin şirketlerinde naylon fatura da kesildiği belirlenmişti.

Saatler süren sorgulamaların ardından Dilan Polat, Engin Polat, Sıla Doğu, Can Doğu ve Alper Kürşat Polat’ın da aralarında olduğu 14 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan isimlerden bir tanesi de şu sıralar Milan ve Nilda ile ilgilenen Engin Polat’ın annesi Şükran Polat’tı.

Şükran Polat, oğlu ve gelininin de aralarında olduğu şüphelilerin adliyeye sevki sırasında “çok sinirliyim” diyerek tepki gösterirken altın bilezikleriyle dikkat çekmişti.

Oğluyla beraber tutuklanan eşi Sezgin Polat ile ayrılacağı haberleriyle gündem olan Şükran Polat hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Bu iddianın çıkış kaynağı ise Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programı…

Didem Delen ve Seren Görgüzel ile beraber programda yorumculuk yapan gazeteci Bilal Özcan, Şükran Polat’ın aile içinde yaptığı bir konuşmayı dile getirdi.

Özcan, Şükran Polat’ın “Gelinim Dilan Polat Aralık ayının ilk günlerinde tahliye olacak” dediğini öne sürdü.

O anları da buradan izleyebilirsiniz…

Polat ailesinin gelini Hazal Erdoğan’ın “Beyaz Güvercin” emojisiyle Silivri yolundan yaptığı paylaşım da bu iddianın hemen ardından geldi.

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyoruz… Sizce Polat ailesi denildiği tarihte serbest bırakılır mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x