Britney Spears Etkisi! Kirli Çamaşırları Dökülen Justin Timberlake Çözümü Ülkeden Ayrılmakta Buldu!

Ünlü şarkıcı Britney Spears, geçtiğimiz ay yayınladığı anı kitabı ile magazin gündemine yön vermeye devam ediyor! Justin Timberlake ile ilgili iddiaları karşı cephede nasıl yanıt buldu? Detaylar?

Kaynak: https://pagesix.com/2023/10/30/entert…

Justin Timberlake, eski sevgilisi Britney Spears’ın anı kitabındaki bombalarının ardından ailesiyle birlikte Meksika’ya kaçtı.

Justin Timberlake, Spears’ın açıkladığı gerçeklerle kendisine yöneltilen okların ardından Los Angeles’a adeta ‘Hoşçakal,’ dedi!

Daily Mail’in yayınladığı fotoğraflarda Timberlake’in, pazartesi günü özel jetiyle Meksika’nın Cabo San Lucas kentine iniş yapıldığı görüldü.

Şarkıcı, böylelikle Spears’ın ‘The Woman in Me’ adlı kitabının yayınlanmasından bu yana ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı.

Timberlake kısa bir süre önce kızgın hayranlardan gelen tepkiler üzerine Instagram hesabındaki yorum bölümlerini devre dışı bırakmıştı.

Daha önce Page Six’e konuşan bir kaynak; Timberlake’in bu kararı, paylaşımlarında ‘insanların söylediği nefret dolu, iğrenç şeyler’ nedeniyle aldığını söylemişti.

Bu sefer oklar, Timberlake’in eşi Jessica Biel’e çevrilmişti.

Birçok kullanıcı Biel’in paylaşımlarının altına olumsuz yorumlar bırakmaya başladı. 41 yaşındaki aktris, sayfasındaki yorumlara kısıtlama getirdi. Bir başka kaynak ise kitap yayının ve zamanlamasının çiftin 11. evlilik yıldönümünü mahvettiğini iddia etti.

Spears kitabında; Timberlake baba olmak istemediği için kürtaj yaptırdığını, birlikte oldukları dönem birkaç kez aldatıldığını iddia etmişti.

Sizin konu hakkındaki yorumlarınız neler? Merakla bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x