Bu 3 Altcoin İçin Yükseliş Hedefleri Belirlendi: Koşu Başlıyor!

Kripto analisti David, NEAR’ın Aralık’ta yüzde 50 performans göstereceğini tahmin ediyor. Analist Valdrin Tahiri, ROSE fiyatının yukarı yönlü bir yönlü hamleye hazır olduğunu söylüyor. Analist Sohrab Khawas ise FTT’nin yüzde 50’lik bir sıçrama yapmasını olası görüyor. Analistlerin 3 altcoin için tahminlerini okuyucularımız için derledik.

NEAR fiyat tahmini: Aralık’ta yaklaşık %50 artış mümkün!

Near Protocol (NEAR) fiyatı geçen hafta önemli bir destek seviyesinin üzerinde sabit kaldı. Ayrıca, kısa vadeli yükseliş sinyalleri oluşturdu. Altcoin, yakında daha yüksek seviyelere çıkma potansiyeline sahip. NEAR fiyatı, 6-12 Kasım ve 13-19 Kasım haftalarında (2 yeşil ok) 1,65 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıktı. Ayrıca, bunu destek olarak teyit etti. İkinci teyit mumu, önceki düşüş trendinin sona erdiğini işaret eden, önemli işlem hacmine sahip güçlü bir yükseliş mumudur.

Bu arada, geçen haftaki düşüş mumu, altcoin fiyatını 1,65 doların altına çekemedi. Bu da güçlü bir alım baskısının işareti. Haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) 50 seviyesinin üzerine çıktı. Ayrıca, boğa trendinin devamını destekleyecek şekilde yukarı doğru eğimli. Bu nedenle, NEAR fiyatı Aralık ayında 2,7 dolar ile bir sonraki önemli direnç bölgesine yükselebilir. Bu rakam, mevcut fiyattan %46,04’lük bir artışa karşılık geliyor.

NEAR haftalık grafik. Kaynak:TradingView

En olası senaryo, NEAR fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 2,2 dolar, daha yüksek hedef ise 2,7 dolar. Bu yükseliş görünümü, NEAR fiyatının haftalık zaman diliminde 1,65 dolarlık önemli destek bölgesinin altına düşmesi durumunda geçersiz olacaktır.

ROSE fiyat tahmini: Alt coin için sırada ne var?

Kripto para traderları ve analistleri, Oasis Network (ROSE)’un gelecekteki eğilimi için yükseliş görüşüne sahip. Cryptoholicboy, fiyatın yatay bir dirençten çıkma sürecinde olduğunu ve kısa vadede önemli ölçüde artacağını söylüyor.

ROSE Günlük Grafik. Kaynak: Cryptoholicboy

Quang Avenue da aynı nedenle yükselişe geçti. Kritik bir yatay direnç alanından kopuşun önemli bir yukarı yönlü hareketi tetikleyebileceğini öne sürüyor. Bitcoin Vanga da yükselişe geçti. Ancak sonuca varmak için yükselen bir paralel kanal kullanıyor. Bu bağlamda analist, “Tırmanış, yükselen kanal içinde devam ediyor. Ayrıca, altcoin fiyatı şu anda 0,08532 dolar civarında seyrediyor. Yükseliş trendi güçlü kalmaya devam ediyor. Bu da daha fazla potansiyele işaret ediyor. Sonraki hamleler için bizi izlemeye devam edin!” diyor.

Haftalık zaman dilimine benzer şekilde, günlük olan da yükseliş görünümü sağlar. Bunun ana nedeni RSI’dır. Gösterge, düşüş eğilimi trend çizgisinden (yeşil) çıktı ve 50’de (yeşil simge) sıçradı. Her ikisi de yükseliş eğiliminin işaretleri olarak kabul edilir ve artışın devam etmesini destekler. Aynı zamanda, altcoin azalan bir direnç trend çizgisinden çıktı. Yukarı yönlü hareket devam ederse, ROSE’un %20’den fazla artması mümkün. Böylece, tokenin 0,11 dolardaki bir sonraki dirence ulaşması muhtemel.

ROSE Günlük Grafik. Kaynak:TradingView

Bu yükseliş ROSE fiyat tahminine rağmen, artışın sürdürülememesi, 0.078 dolar bölgesini direnç olarak doğrulayacak %10’luk bir düşüşe yol açabilir. Ancak, bu yükseliş eğilimini geçersiz hale getirmez. Bu, yalnızca altcoin fiyatı haftalık kapanışta 0.078 doların altına ulaşırsa gerçekleşir.

FTT fiyat tahmini: Altcoin için %50’lik bir sıçrama mümkün!

Manşetlere taşınan FTT fiyat kurtarma rallisi, altcoin’ler arasında hızla ilgi görüyor. Ayrıca, yeni bir kopuş rallisine göz kırpıyor. Piyasada kötü şöhretli olmasına rağmen FTX grafiğinde kısa vadeli bir yükseliş trendini sürdürüyor. Ayrıca, 4 saatlik grafiğindeki yükseliş formasyonu FTT fiyatı için bir yükseliş trendinin devamını işaret ediyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere FTT, 8 Kasım ile 11 Kasım arasında %283’lük bir toparlanma kaydetti. Böylece altcoin, 4,5 dolar seviyesini geri aldı. Ancak, 4,67-4,70 dolar seviyesindeki genel arz bölgesi, toparlanma aşamasını aşağı çekmek için aşırı giriş baskısı getiriyor.

Kaynak: Tradingview

Bir soğuma evresine giren altcoin, 4,70 dolarlık genel dirençle bir üçgen formasyonu oluşturmak üzere yanal bir trend üzerinde hareket ediyor. Üçgen formasyon içinde devam eden pozitif döngü, yüksek bir kırılma olasılığını işaret ediyor. Alıcıların baskıyı sürdürmesi, kırılma olasılığı önemli ölçüde artacaktır. Genel FTT fiyat hareketi, piyasa fiyatını önemli ölçüde yükseltmeye hazır bir üçgen kırılma rallisi olasılığının yüksek olduğunu yansıtıyor. Dahası, koparma rallisi 6 dolar işaretinin üzerine çıkma potansiyelini gösteriyor. Yükseliş trendinin ivmesini koruduğu düşünüldüğünde, altcoin fiyatının 6,30 dolar işaretine ulaşması mümkün. Diğer taraftan, 3,59 doların altındaki bir geri dönüş, 2,76 dolara kadar bir düşüşe yol açacaktır.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x