Fatih Altaylı’dan Futbolda Dolandırıcılık Davasında Fatih Terim’e Olay Yaratacak Göndermeler!

Ünlü Gazeteci Fatih Altaylı, aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu futbolcuların toplamda 44 milyon dolar dolandırıldığı davayı yorumladı.

İstanbul’da bir bankada müdür olan Seçil Erzan, “Fatih Terim Fonu” adı alltında aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu 18 kişiyi toplamda 44 milyon dolar dolandırdığı iddiasıyla yargılanmaya başladı.

Erzan mahkemede yaptığı savunmasında, “Faiz adı altında bu insanların aza tamah etmemeleri, çok kazanmak istemeleri beni bu hala soktu. Kazandırırken Seçil’dim, kazandıramayınca dolandırıcı oldum” dedi.

Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, bugünkü yayınında davayla ilgili şu yorumlarda bulundu: “Bu fon bence bankaya ait falan değil. Seçil Erzan, futbolcuları kandırmak için bankanın adını kullanmış olabilir. Futbolcular, Fatih Terim de bu işin içinde olduğu için inanmış olabilir.”

“Bu davada asıl unsur Fatih Terim iken Fatih Terim birden ortalarda gözükmemeye başladı. Niye? Bu fon ilk çıktığında ‘Fatih Terim Fonu’ değil miydi? Seçil Erzan’la avukatını evlendirmeye kalkan Fatih Terim değil miydi? Terim’in avukatı Seçil Erzan’la nişanlandı.”

“Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapı falan işin içersinde ama Fatih Terim birden işin içinden çıktı, buharlaştı. Başka futbolcuları falan konuşmaya başladık biz… Yani bu işte biraz futbolcular mağdur biraz da açgözlülük mağdur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x