Zengin evler böyle kokuyor: Evin içine para çeken bazı kokular …

NANE

Nane sakinleştirici etkileriyle bilinir, bu yüzden daha iyi uyumak için geceleri kendimize sık sık nane çayı hazırlarız. Ancak bu bitki aynı zamanda eve para çekme yeteneğine de sahiptir. Bu inancın kökleri eski zamanlara dayanmaktadır, çünkü atalarımız müşteri çekmek için naneyi mağazaları ve pazarları dezenfekte etmek için kullanmışlardır. Modern ezoterikçiler ayrıca nanenin finanstan sorumlu enerji kanalları üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabileceğine inanıyor. Bunu yapmak için bu bitkinin esansiyel yağını satın alın ve evin çeşitli yerlerine birkaç damla uygulayın. Cüzdanınıza bir veya iki tane eklemeyi unutmayın.

SANDAL AĞACI
Hindistan’da sandal ağacı kutsal bir aroma olarak kabul edilir ve ezoterikçiler onu eve finansman çekme açısından en güçlü olarak adlandırırlar. Özellikle iş adamlarının faydalı ortaklıklar kurması ve yatırım çekmesi açısından faydalıdır. Sandal ağacı ayrıca canlılık verir ve yorgunluğu giderir. Paranın nehirden aşağı akmasını sağlamak için evinizde ve ofisinizde bu aromaya sahip tütsü çubuklarını düzenli olarak yakmanız önerilir.

DEFNE

Laurel uzun zamandır zenginliğin sembolü olarak görülüyor. Her mutfakta bulunabilen sıradan defne yaprakları bile finansal akışları çekebilir. Ve onlara “yardım etmek” için cüzdanınıza birkaç mektup koyun. Ve defne aroması evde yaratıcı bir atmosfer yaratır. Kokular beyin fonksiyonlarını uyarır ve dolayısıyla yaratıcı fikirler önemli ölçüde artar.

TURUNÇGİLLER

Portakal neşe ve pozitifliğin meyvesi olarak kabul edilir. Sadece tadı değil, aroması da moralinizi yükseltebilir, sinir sisteminizi sakinleştirebilir ve odaklanmanızı sağlayabilir. Ezoterikçiler ayrıca portakal aromasının işte finansal başarıyı ve ailede bolluğu çektiğini iddia ediyorlar. Narenciye aroma yağı satın almak en iyisidir. Portakal, greyfurt ve limondan oluşan karışıma “finansal formül” adı veriliyor.

REYHAN
Bu sadece İtalyan yemekleri için aromatik bir baharat değil, aynı zamanda moralinizi yükseltmeniz gerektiğinde de yardımcıdır. Fesleğen kokusu başta sinir sistemi olmak üzere insan sağlığına olumlu etki yapar, performansı ve özgüveni artırır. Aynı zamanda finansal başarıya ilham verebilecek zengin insanları da hayatınıza çekecektir.

HİNDİSTAN CEVİZİ
Bu koku aynı zamanda “coşku kokusu” olarak da bilinir. Belirli mali zorluklar yaşadıkları bir ofiste veya evde kullanılması tavsiye edilir. Küçük hindistan cevizi aynı zamanda gerginliğin ve kendinden şüphe duymanın ortadan kaldırılmasına da yardımcı olur. Küçük hindistan cevizi kullanımını içeren bir komplo bile var. Onu bir banknotun üzerine sürmeniz, cüzdanınıza koymanız ve yanınızda taşımanız gerekiyor.

KAKULE VE YASEMİN
Yasemin kokusu zengin bir erkeği bir kadının hayatına çekmeye yardımcı olur. Bu nedenle uzmanlar, onu sadece ev kokusu olarak değil, aynı zamanda bir miktar yasemin içeren parfüm satın almayı da tavsiye ediyor. Ancak kakule erkeksi bir koku olarak kabul edilir. Sadece kadınlara hitap edip onları hayatınıza çekmekle kalmıyor, aynı zamanda maddi sorunların çözümüne de yardımcı oluyor.

ADAÇAYI
Zenginlik ve şöhrete ulaşmak isteyenler için gerçek bir tılsım. Bu koku dedikoduyu, söylentileri, olumsuzlukları ortadan kaldırır ve özgüven verir. Akşamları adaçayı kokulu bir tütsü çubuğu yakın, gün içinde biriken stres ortadan kaybolacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x